Bestuur

Deze mensen dynamiseren OKEE en werken vrijwillig aan een bedrijvenvereniging die een klankbord wil zijn voor alle ondernemers in Eeklo. Aarzel dus niet om hen te contacteren met uw vragen, opmerkingen of suggesties.

onze organisatie is te bereiken via info@okee-eeklo.be

het voltallige OKEE bestuur bereikt u via    bestuur@okee-eeklo.be

Dries Billiet, Car Design, Kunstdal 11, b-9900 Eeklo, 09 377 95 15, dries@cardesign.be
Martine De Tollenaere, De Tollenaere, Ringlaan 9, b-9900 Eeklo, 09 377 29 49, martine@detollenaere.be
Inge Pauwels, Conti Label Pauwels, Nieuwendorpe 33D, b-9900 Eeklo, 09 376 97 97, inge.pauwels@contilabel.be
Peggy Morel, MEP Applications, Ambachtenstraat 9, b-9900 Eeklo, 09 229 26 31, peggy.morel@mepapplications.be
Tony Foré, Foré, Ringlaan 11, b-9900 Eeklo,  09 377 77 77, tony.fore@fore.be
Annelies De Jonghe, De Jonghe, Nieuwendorpe 49, B-9900 Eeklo, 09 344.45.45, annelies@dejonghe.info
Yves Deleyn, immoyves, Koning Albertstraat 2, B-9900 Eeklo, 09 344 94 44, yves@immoyves.be
Koen Hebbrecht, Octopus Sparkling Wines, Garenstraat 39, B-9900 Eeklo, 09 378 26 12, info@octopussparklingwines.eu